Цифровий друк

Якісний цифровий друк поліграфії

Завдяки розвитку комп’ютерних технологій, в галузі виготовлення поліграфічної продукції з’явився новий напрямок – цифровий друк. Львів в особі нашої агенції також долучився до цієї сучасної течії, пропонуючи клієнтам найбільш якісні вироби. Основною перевагою використання цифрового друку є можливість виготовлення великих тиражів продукції за короткий проміжок часу.
Використовуючи цифрову технологію, можна друкувати різноманітні поліграфічні вироби. За допомогою такого метода виготовляється листова продукція: візитки, наліпки, флаєри та ін. Для виготовлення майстри беруть папір форматом А4 або А3. Зазвичай використовується декілька кольорів, також продукція може бути чорно-білою. Щоб готові вироби виглядали більш привабливо, їх можна вкривати спеціальним лаком, ламінувати, робити насічки.
Крім листового, можливий широкоформатний цифровий друк. Такий спосіб виготовлення поліграфічної продукції використовується для створення рекламних плакатів, бігбордів, банерів. Варто зазначити, що для виготовлення таких носіїв може використовуватися не тільки папір, але й тканина, сітка або ПХВ.

Допомога професіоналів

В нашій типографії кожен клієнт має змогу замовити цифровий друк поліграфії, починаючи з одного екземпляру. Завдяки простоті методу, можна виготовити пробний примірник, а потім відкоригувати будь-які деталі: колір, розміщення елементів на макеті та ін. Крім того, використання ПК дозволяє швидко вносити зміни в макет, а також персоніфікувати частину тиражу. Якщо ви тільки хочете виготовити рекламну продукцію, але не маєте ескізу, наші кваліфіковані дизайнери допоможуть вам його створити. Ви тільки озвучите вголос свої побажання, а досвідчені майстри втілять їх у життя.
Лояльна цінова політика
У місті Львів ціни на цифровий друк, який ви замовите в нашій типографії, припадуть вам до смаку. Якщо ви станете нашим постійним клієнтом, то зможете розраховувати на суттєві знижки. Крім того, замовляючи великий тираж, вартість послуг також буде вигідною для вас.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: