Запальнички

Нанесення зображень на запальнички

Багато мешканців України не уявляють свого життя без цигарок. Вони постійно палять, незважаючи на застереження лікарів. Якщо ви теж відноситесь до цієї категорії, пропонуємо зробити цей процес більш приємним. Замовляйте для себе запальничку, на якій буде зображений оригінальний малюнок або напис. Кожного разу, коли ви будете діставати запальничку, унікальне зображення буде тішити око.

Не тільки для себе, але і як подарунок можна замовити послугу «друк на запальничках». Львів в особі нашої компанії пропонує клієнтам виготовлення подібних ексклюзивних виробів. Якщо ваш товариш або родич курить, зробіть йому приємне, подаруйте такий неординарний презент. Крім того, запальнички з логотипами можуть використовуватись підприємцями для просування свого бізнесу. Розповсюджуючи речі з фірмовим знаком, ви нагадуєте споживачам про свої товари та послуги, привертаєте увагу до своєї справи.

У деяких людей можуть з’явитися сумніви щодо раціональності використання запальничок в ролі рекламних носіїв. Не всі чоловіки та жінки палять. Тим хто не має такої звички, запальнички не потрібні. Але можна знайти вихід і з цієї ситуації. Використовуйте для нанесення не прості запальнички, а багатофункціональні прилади. Наприклад, придбайте запальничку з ліхтариком, невеличким ножиком або манікюрним набором. Таке знаряддя стане в нагоді не тільки курцям, але й людям, які зовсім не палять.

Де виготовляють унікальні запальнички?

Ви можете замовити друк на запальничках в нашій типографії. Ми працюємо з різними предметами, наносячи на них фірмові логотипи або незвичні зображення. Кваліфіковані співробітники компанії можуть виготовити спеціально для вас штучну річ, або надрукувати великий тираж однакових виробів. Швидкість виконання завдання та якість кінцевого продукту припадуть до смаку кожному, навіть найбільш вибагливому клієнту. А лояльна цінова політика стане додатковим бонусом для вас. Завдяки індивідуальному підходу до кожного замовлення, ми задовольнимо потреби кожного споживача.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: