Офсетний друк

Онлайн калькулятор

* - обовя'язково до заповнення

x

Офсетний друк у Львові

В багатьох типографіях країни широко використовується офсетний друк. Львів в особі нашої компанії також надає такі послуги споживачам. Замовляючи поліграфічну продукцію, клієнтам не завжди зрозуміло, чим один вид виробництва відрізняється від іншого. Щоб прояснити ситуацію, нумо розберімося, в чому полягають особливості саме офсетного способу.
Насамперед, слід зазначити, що це найбільш популярний вид виготовлення поліграфічної продукції, використання якого виправдане під час друку тиражів великого та середнього розміру. Друк відбувається з використанням спеціальної форми. З цієї форми зображення переноситься на офсетний (гумовий) вал, а далі – на папір.

Переваги офсетного друку

Такий вид друку дуже якісний, оскільки дозволяє відтворювати не тільки основні кольори, але й велику кількість напівтонів. Зображення виходить яскравим та чітким. Що стосується ціни, офсетний друк (Львів) буде найбільш вигідним, якщо ви замовляєте немаленький тираж (більше ніж 400 шт.) Чим більше примірників потрібно замовнику, тим вигіднішою буде співпраця типографії з клієнтом. Крім того, офсетний друк відбувається дуже швидко, тому можливе термінове виконання замовлення.
Якщо вам необхідне виготовлення великого тиражу будь-якої друкованої продукції офсетним методом, сміливо звертайтеся по допомогу в нашу поліграфічну агенцію. Висококваліфіковані майстри компанії, маючи значний досвід офсетного друку, зможуть виконати найбільше замовлення в дуже стислі терміни. Завдяки найсучаснішій техніці, якою обладнана наша друкарня, нами випускається поліграфічна продукція високої якості. Ми цінуємо кожного клієнта, тому намагаємося всіма способами задовольнити його потреби. Навіть якщо у вашому розпорядженні невеличкий бюджет, ми зможемо підібрати вигідний спосіб реалізації завдання. Співпраця з нами буде не тільки приємною, але й економною для клієнтів. Ми не накручуємо ціни, а прагнемо догодити нашим замовникам, сподіваючись на довготривалу спільну діяльність.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: