Ванвіжн

Онлайн калькулятор

* - обовя'язково до заповнення

x

Використання плівки ван віжен для друку

One Way Vision – це самоклеюча плівка, що може пропускати сонячне світло. Друк на ван віжен плівці здійснюється з одного боку, тому зберігається ефект односторонньої прозорості. З іншого боку залишається напівпрозора сітка. Перфорована вінілова плівка широко використовується у випадках, коли необхідно нанести рекламу на скло, зберігши можливість спостереження за вулицею. Друк на плівці One Way Vision використовується, коли необхідно виготовити рекламу для розміщення на вітринах магазинів, громадському транспорті, вікнах будинків та ін.

Переваги використання ван віжен

Багато друкарень використовують в своїй роботі саме цю плівку. У місті Львів друк на самоклеючій плівці можна замовити в нашій типографії. Виготовлення поліграфічної продукції за допомогою ван віжен має безліч переваг. По-перше, це сучасна технологія, яка не потребує великих грошових вливань. По-друге, встановлення рекламного банеру дуже просте, не треба виготовляти додаткові кріплення або складні монтажні конструкції.

Які обтяжують будівлю. По-третє, розміщення реклами на вітринах магазинів допоможе захистити приміщення від яскравих сонячних променів, які іноді дошкуляють людям в літню спеку. До того ж, рекламна інформація, розміщена безпосередньо на торговому павільйоні, неодмінно приверне увагу споживачів.

Якщо вам необхідний друк на плівці, Львів в особі нашої компанії прийде на допомогу. Ми зможемо виготовити банери будь-якого розміру в найбільш короткий термін. Завдяки сучасному обладнанню, друк поліграфічної продукції в нашій агенції відбувається швидко та якісно. Друк на банерній плівці – один з напрямів нашої діяльності, який ми реалізуємо протягом тривалого часу. Досвідчені майстри типографії можуть роздрукувати тираж замовлення з макету клієнта або запропонувати свої ескізи. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука успішної співпраці та відмінного кінцевого результату. З нашою друкарнею кожен споживач зможе втілити найсміливіші поліграфічні ідеї.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: