Стікери

Виготовлення стікерів

Стікери – це більш сучасна назва наклейок або етикеток, які використовуються для маркування різної продукції (харчових продуктів, контейнерів з одягом, керамічних виробів та ін.) Стікери мають спеціальну основу, за допомогою якої їх можна кріпити до різноманітних поверхонь. Щоб плівка, яка захищає наклейку від передчасного прилипання, легше знімалася, іноді виготовляють заокруглені етикетки, або використовують спеціальні надломи. Якщо ви мешкаєте у місті Львів, друг стікерів замовляйте в нашій типографії.

Різновиди наклейок

Наша компанія може запропонувати своїм клієнтам виготовлення наступних видів стікерів:

  • однокольорові наклейки великих розмірів, які можна наносити на вітрини магазинів;
  • кольорові етикетки;
  • невеличкі стікери с голограмами;
  • магнітні наклейки для розміщення на металевих поверхнях;
  • двосторонні вироби, які зручно наносити на скло та ін.

в нашій друкарні ви можете замовити різноманітні наклейки, що відрізняються за розмірами, зовнішнім виглядом, а також надійністю кріплення. Говорячи про останній параметр, мається на увазі, що щільність прилипання може суттєво відрізнятися. Можна виготовити стікери, які легко відліплюються (для тимчасового кріплення) або більш надійні зразки для довшого терміну використання.

Вигідні умови співпраці

Звертаючись по допомогу до нашої компанії, ви отримуєте найкращий сервіс та відмінний кінцевий продукт. У м. Львів стікери замовляйте саме в нашій друкарні, оскільки у нас працюють висококваліфіковані майстри, які чудово знають своє діло. Працівники постійно цікавляться новинками в поліграфічній галузі, та використовують новітні технології у роботі. Типографія обладнана за останнім словом техніки, тому ми випускаємо якісну продукцію. В компанії працюють досвідчені дизайнери, які можуть виготовити макет стікерів з урахуванням ваших побажань. У нас ви зможете замовити тираж різного розміру (від однієї одиниці до солідних об’ємів). Гнучка цінова політика, яка встановлена в нашій друкарні, припаде до смаку кожному клієнту.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: