Сіті папір

Онлайн калькулятор

* - обовя'язково до заповнення

x

Виготовлення поліграфії на сітіпапері

Одним зі способів виготовлення широкоформатної реклами є друк на сітіпапері. Львів, а саме наша типографія, пропонує якісні поліграфічні послуги. В нашій друкарні нерідко використовується сітіпапір, тому що цей матеріал недорогий та якісний. Отже, клієнт отримує чудовий кінцевий продукт, заплативши за нього невеликі гроші. Сітіпапір – це біле полотно зі спеціальним покриттям, яке призначене переважно для світлової реклами. Цей матеріал чудово почуває себе в середовищі з підвищеною вологістю, тому його нерідко використовують для створення рекламних плакатів, що будуть розміщені на вулиці.

Переваги використання сітіпаперу

Недарма друкарі використовують в роботі саме цей вид паперу, оскільки він має багато позитивних характеристик:

  • за допомогою такого паперу легко передати чіткі та яскраві кольори;
  • протягом маленького проміжку часу можна надрукувати великий тираж;
  • папір пропускає та розсіює світло, створюючи незвичний ефект;
  • невелика вартість друку;
  • стійкість до несприятливих погодних умов;
  • простота монтажу.

Сітіпапір використовується для друку плакатів, афіш, постерів, а також для підготовки дипломних та курсових робіт. Завдяки чудовому пропусканню світла, цей матеріал нерідко служить для виготовлення реклами з підсвіткою. Крім того, сітіпапір деякі споживачі використовують як недорогі фотошпалери, малюнок для яких можна вигадати самостійно.
Якщо вам необхідний друк на папері сіті, або виготовлення будь-якої іншої поліграфічної продукції, наша агенція чекає на вас. Досвідчені спеціалісти допоможуть не тільки підготувати якісний макет, але й надрукувати матеріали необхідним тиражем. Ми можемо виконати ваше замовлення терміново, коли в цьому є потреба. Завдяки наявності сучасного друкарського обладнання в нашій типографії всі процеси відбуваються дуже швидко. Приходьте до нас, і ми разом вирішимо, яку саме поліграфічну продукцію краще вам запропонувати. Команда професіоналів нашої друкарської агенції виконає навіть найбільш складне завдання на вищому рівні.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: