Шнурки для бейджів

Виготовлення оригінальних шнурків для бейджів

Бейджики – невеличкі інформативні таблички, які зазвичай використовуються в солідних компаніях для швидкої ідентифікації працівників, під час проведення масових заходів, коли малознайомі люди повинні спілкуватися один з одним. Крім того, бейджі необхідні для співробітників сфери обслуговування, щоб відвідувачі громадських закладів мали змогу звертатися до персоналу за ім’ям.

Зазвичай бейджики кріпляться до одягу за допомогою булавок або прищіпок. Такий спосіб не завжди зручний, тому що кріплення залишають невеличкі дірки на кофтинках та футболках, псують текстильні вироби. Щоб уникнути подібної ситуації, наша типографія пропонує друк шнурків для бейджів. Львів в особі нашої компанії гарантує якісне виготовлення оригінальних стрічок, які можна додатково декорувати логотипом вашої компанії. Таким чином, ви отримаєте не тільки корисну річ, але й відмінний рекламний інструмент. Якщо ви є власником великого підприємства, подібна продукція стане вам у нагоді. По-перше, її можна використовувати як сувенір для партнерів та колег. По-друге, незвичні шнурки можуть стати заохочувальними призами для найбільш працьовитих співробітників організації.

Швидке та якісне виготовлення шнурків

Якщо вам необхідні стрічки для бейджів, пропонуємо замовити їхнє виготовлення в нашій типографії. Ви зможете не тільки обрати зовнішній вигляд виробів, але й підібрати найбільш вдалі кріплення. У вас запланований відповідальний захід у м. Львів? Шнурок для бейджа замовляйте у нас. Наші досвідчені спеціалісти можуть виготовити невеличкий тираж або ж замовлення значного об’єму. Якщо у вас немає готового макету, висококваліфіковані дизайнери нашої друкарні зможуть запропонувати вам декілька варіантів вирішення завдання. На шнурках можна розмістити фірмовий знак вашої компанії або девіз (чи особливе гасло). Ви також зможете обрати колірну гаму та довжину виробів. Усі ваші побажання будуть враховані нашими уважними майстрами. Виконуючи замовлення, ми завжди прагнемо до повного задоволення споживачів.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: