Самокопіюючі бланки

Виготовлення самокопіюючих бланків

Іноді виникає потреба в отриманні копії документа, в той самий час нема можливості скористатися копіювальними апаратами або усім знайомим копіювальним папером. У разі виникнення такої ситуації на допомогу прийдуть самокопіюючі бланки. Львів в особі нашої друкарської компанії може виготовити будь-який тираж такої продукції. Використання самокопірок не тільки дуже зручне, тому що не потребує додаткового обладнання, але й ще чудово економить час. Не треба заповнювати декілька екземплярів документу. Достатньо зробити записи тільки один раз.

Як це працює?

Принцип дії самокопірок доволі простий. Зазвичай, самокопіюючі бланки складаються з декількох аркушів, скріплених між собою за допомогою спеціального клею (для більш легкого відривання). Щоб користувачам було зручніше відрізняти копії документів від оригіналів, нашою друкарнею у м. Львів самокопірка виготовляється з використанням різнокольорових аркушів. Завдяки наявності фарбувальних пігментів на зворотному боці сторінок, після натиснення ручкою інформація копіюється на інші аркуші. Їхня поверхня вкрита особливим шаром, який всмоктує фарбу та не дає їй розтікатися.
Кому і для чого можуть знадобитися такі бланки? Така поліграфічна продукція використовується службами доставки, коли необхідно віддати клієнту копію документа, до того ж зберігши оригінал при собі. Крім того, самокопірки необхідні на підприємствах, де оформлюються бланки замовлень, чеки, акти прийому-передачі, контракти, домовленості та інші важливі документи.

Швидкий та якісний друк самокопірок

Якщо ви також працюєте в галузі, де широко використовуються самокопіюючі бланки, то знаєте, як швидко вони закінчуються. Щоб поповнити запаси таких необхідних паперів, завітайте до нашої типографії. Ми надрукуємо тираж потрібного об’єму за дуже короткий проміжок часу. Ви можете принести свій зразок документу або замовити виготовлення ескізу у наших досвідчених дизайнерів. Будьте впевнені, що результат нашої спільної праці вас неодмінно задовольнить.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: