Плакати

Друк плакатів, афіш на замовлення

Сьогодні плакати нерідко використовуються для реклами різних заходів. У місті Львів плакати допомагають сповістити мешканців та гостей про майбутні концерти, театральні вистави, ярмарки. Крім того, афіші та макети – це ефективний рекламний інструмент, за допомогою якого можна розповісти загалу про різноманітні товари та послуги.

Якщо вам необхідний друк плакатів, Львів (а саме наша типографія) зможе задовольнити потреби будь-якого, навіть дуже вибагливого замовника. Ми можемо запропонувати вам різні варіанти вирішення саме вашого завдання. Дізнавшись усі деталі, наприклад, де буде розміщено афішу, який розмір необхідний, точний об’єм тиражу, розмір бюджету, кваліфіковані спеціалісти запропонують найкращий шлях реалізації завдання. Буде підібраний відповідний папір, також велика увага приділяється основі виробу (в залежності від того, яким чином ви збираєтесь кріпити плакати).

Допомога професіоналів

Хочете створити яскраву афішу, але самостійно не можете впоратися з таким непростим завданням? Завітайте до нашої друкарні. Досвідчені дизайнери, уважно вислухавши усі ваші побажання, підготують макет плакату. Після узгодження ескізу друкарі виготовлять необхідний тираж. Якщо у вас є готовий проект плакату, тоді вам просто треба принести його в нашу друкарню і зробити замовлення.
Іноді бувають ситуації, коли необхідне термінове виготовлення великого об’єму плакатів. Не кожна компанія готова взятися за реалізацію такого завдання. Але в нашій друкарні спеціалісти не бояться труднощів, беручись до найбільш складних завдань. Ми можемо швидко надрукувати значний тираж, але терміновість виконання завдання не відіб’ється на його якості. Завдяки сучасному обладнанню, встановленому в нашій типографії, будь-яке завдання можна виконати в найбільш стислі терміни. Крім того, не менш важливу роль відіграє завзятий персонал компанії, для якого нема нездійсненних завдань. Навіть якщо інші друкарні не можуть виконати ваше замовлення, ми швидко прийдемо на допомогу.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: