Папки

Ціни

Друк фірмових папок

Однією з найважливіших складових фірмового стилю будь-якої компанії є папки з логотипом. Успішні компанії часто звертаються за офсетним друком папок у великих тиражах.

Папка - це не тільки зручний елемент для зберігання і сортування документів, але і важливий носій іміджевої складової, а грамотний і якісний друк на папці дозволить заявити про компанії з великої літери і продемонструвати її солідність, авторитет, уважність до деталей і багато іншого.

Друкарня "Прінт Арт" пропонує послуги з офсетного друку в сучасному дизайні з урахуванням побажань і зауважень клієнта. Ми виконаємо іміджеві та якісні папки, які будуть добре виглядати в очах вашого потенційного клієнта, а також служити носієм його реклами.

виготовлення папок

Двома важливими параметрами є вибір мети, а так само дизайну папки. У переважній більшості ситуацій в дизайн папки включаються такі елементи:

логотип;

основна інформація про продукти компанії;

фотографії або зображення товарів.

Якщо мова йде про корпоративний стиль, то в такому випадку досить буде розміщення двох або трьох основних елементів.

Папки для рекламних компаній мають печаткою в яскравих і барвистих тонах, щоб привернути до себе максимально уваги. А щоб не губилася форма предмета, вони виготовляються з щільного картону.

Якщо папка "ділового" призначення, то в такому випадку не варто робити акцент на помітності і яскравості друку: слід строго триматися ділового стилю, який зміг би підкреслити серйозність і діловитість компанії.

Нанесення логотипу і фірмового стилю на папку

Найважливіший елемент дизайну папок - це логотип. Він повинен бути наданий у векторному форматі, будучи зробленим в Adobe Illustrator або CorelDraw. Це потрібно з метою зберегти якість картинки, оскільки матеріали, які надані в векторному форматі, зберігають характеристики якості зображення. Ваша компанія ще не розробила власний логотип? Це не проблема. Ми займаємося створенням наступних видів логотипів:

  • літерні;
  • графічні;
  • буквено-графічні;
  • знакові.

Початок розробки відбувається лише після того, як буде заповнено технічне завдання. У переважній більшості ситуацій клієнтові надаються на вибір кілька варіантів, з яких йому необхідно вибрати найбільш підходящий. Одними з найбільш актуальних є логотипи, в яких застосовуються графічні і текстові знаки. Крім того, при розробці логотипу враховуються специфічні сторони діяльності компанії, а так само багато що інше.

Матеріал для виготовлення папок

Ще один важливий критерій - матеріал. Папки можуть бути виготовлені з щільного крейдованого паперу або картону. Папки цільного крою виготовляються з картону, а папки з кнопками - з пластика, але якщо мова йде про папки, які використовуються в ресторанах (меню), то в цьому випадку при виготовленні має місце каширований картон.

Крім цього, офсетний друк включає в себе і метод, званий тисненням, що дозволяє домогтися срібного або золотого забарвлення, що дозволяє зробити її більш презентабельною і дорогою на вигляд.

Замовити офсетний друк Львів Ви можете в компанії "Прінт Арт".

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: