Пакети паперові

Онлайн калькулятор

* - обовя'язково до заповнення

Пакети стандартні є в наявності. Пакети інших розмірів також присутні, але розміри і наявність уточняйте по емейлу чи телефону.

Є можливість замовити пакети без друку. Ціну і наявність уточняйте по тел.

Виготовлення оригінальних паперових пакетів

Попри появу великої кількості синтетичних матеріалів, люди все одно віддають перевагу натуральній сировині. Папір використовується людьми в різних сферах життя, в тому числі й в пакувальній галузі. Паперові пакети мають попит серед мешканців планети, які думають про збереження навколишнього середовища. А винахідливі підприємці, поєднуючи приємне з корисним, постачають потрібну продукцію на ринок, доповнюючи її важливою інформацією. У м. Львів друк на паперових пакетах такий же популярний, як і в інших регіонах країни. Дуже зручно, видаючи покупцям фірмові пакети, рекламувати свій бізнес. У США навіть з’явився особливий термін – партизанський маркетинг. Суть цього прийому полягає в розповсюдженні рекламної інформації для просування бізнесу, не витрачаючи великих коштів.
Наша типографія хоче запропонувати вам стати більш успішними, використовуючи сучасні маркетингові ходи. Саме в нашій поліграфічній агенції ви можете замовити партію фірмових пакетів, прикрашених логотипом компанії або гучним слоганом. Така реклама буде дуже ефективною, але вона не потребує значних фінансових вливань. Крім нанесення зображення та тексту на звичайні паперові пакети, ми пропонуємо друк на дуже міцному пакувальному матеріалі, який використовується для виробництва крафт пакетів. Таке пакування необхідне для герметичного збереження харчових продуктів, медичних інструментів, промислових виробів та ін. В нашій компанії ви зможете замовити якісний друк на крафт пакетах. Львів в особі нашої типографії може задовольнити будь-які потреби споживачів. Друк на пакетах.

Переваги співробітництва

Сьогодні на ринку працює багато друкарень. Чому варто віддавати перевагу саме нашій компанії? Прийняття рішення про співпрацю буде виправданим, тому що:

  • в нашій типографії є необхідна техніка для виконання навіть надскладних замовлень;
  • наші співробітники працюють швидко, виготовляючи якісний продукт;
  • друкарня успішно порається навіть з дуже великими замовленнями;
  • ціни на послуги дуже демократичні.

Приходьте до нас, і ми разом реалізуємо вашу мрію.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: