Оракали

Ціни

Онлайн калькулятор

* - обовя'язково до заповнення

x

Виготовлення поліграфії на оракалі

У місті Львів друк на оракалі має великий попит. Виготовлення широкоформатної поліграфічної продукції з використанням саме цієї плівки дуже популярне серед власників компаній, що продають товари та послуги. Завдяки своїй багатогранності, матеріал завоював довіру не тільки у працівників друкарень, але й у клієнтів.

Використання оракала відкриває великі можливості для тих, кому потрібно надрукувати інформативний рекламний плакат. На вибір замовника наша друкарня може запропонувати матову або глянцеву плівку. Крім того, споживачі можуть обирати напівпрозору або білу сировину. Також перед оформленням замовлення необхідно визначитися, яким саме чином рекламний банер буде кріпитися до поверхні. Ми пропонуємо обрати самоклеючу основу або звичайну, для якої додатково необхідний клей.

Друк на оракалі знадобиться у багатьох випадках:

  • для оформлення вітрин магазинів;
  • якщо ви бажаєте розмістити рекламу на транспортних засобах (власних автомобілях, громадських автобусах, тролейбусах, маршрутних таксі та ін.);
  • для створення вивісок, вказівників, різноманітних табличок.

Використання саме такої плівки цілком виправдане, оскільки матеріал має великий термін придатності. Навіть через декілька років ваш рекламний плакат не втратить первинного вигляду, залишиться таким же яскравим та чітким.

Послуги професіоналів

Шукаєте спеціалістів, які допоможуть втілити в реальність ваші задуми? Тоді вам неодмінно слід завітати до нашої поліграфічної агенції. В колективі нашої компанії працюють лише досвідчені співробітники, які досконало володіють всіма секретами друкарської майстерності. А наявність сучасного обладнання тільки допомагає виконати замовлення будь-якої складності у найбільш стислі терміни. Ми можемо надрукувати тираж солідного об’єму за дуже короткий проміжок часу. Якщо вам необхідний терміновий друк поліграфічної продукції, без вагань звертайтеся до нас. Лояльна цінова політика та наявність гнучкої системи знижок стануть приємним бонусом для постійних клієнтів нашої агенції.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: