Об`ємні наліпки

Виготовлення об’ємних наліпок

У місті Львів об`ємні наліпки дуже популярні, тому що їхнє використання має безліч переваг. Використовуючи таку продукцію друкарської галузі, можна не тільки рекламувати свої товари та послуги, але й маркувати вироби. Використовувати наліпки дуже просто, вони чудово кріпляться до будь-якої поверхні. Зазвичай такі наліпки можна побачити на комп’ютерній техніці, автомобільних деталях, побутових приладах та ін. Друга назва полімерних наліпок – шильди, увійшла до лексикону багатьох людей.

Процес створення об’ємних наліпок

Основою такої продукції є біла, кольорова або прозора самоклейна плівка, на яку наноситься необхідне зображення (чорно-біле або різнокольорове). Потім заготовки розрізають на окремі елементи. Далі наклейки заливають спеціальною смолою. Після застигання речовина стає схожою на лінзу, візуально збільшуючи малюнок. Крім того, дивлячись на зображення через цю полімерну смолу, можна зазначити, що кольори стають більш яскравими та виразними.

Якщо ви потребуєте виготовлення наліпок, сміливо звертайтеся до нашої поліграфічної агенції. Співпраця з нашою компанією має багато переваг. По-перше, замовляючи друк шильдів в нашій типографії, клієнти економлять кошти. Ми не завищуємо вартість своїх послуг, тому замовникам не доводиться переплачувати. По-друге, наша компанія обладнана найсучаснішою технікою, завдяки чому ми маємо можливість виготовляти великі тиражі за короткий проміжок часу. По-третє, в нашій друкарні працюють лише професіонали, які чудово знають свою роботи. Кваліфіковані співробітники типографії постійно удосконалюють свої уміння, і тому ми гарантовано виготовляємо поліграфічну продукцію високої якості. Для друку наліпок використовуються лише найкращі матеріали від надійних світових виробників. Крім того, в нашій агенції ви можете не лише роздрукувати наліпки з наданого макету, але й замовити виготовлення ескізу нашим дизайнерам. Вам тільки треба озвучити свої побажання, а віддані своїй справі працівники втілять задуми в життя.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: