Об`ємні букви

Виготовлення об’ємних літер з пінопласту

У місті Львів об`ємні букви з пінопласту часто використовуються як реклама на магазинах, кафе, салонах краси, перукарнях, а також під час проведення урочистих заходів (весілля, ювілеї, виставки, конференції, семінари та ін.) Крім того, власники великих компаній повсякчас замовляють логотипи своїх підприємств для розміщення в офісі.

Переваги використання пінопластових літер

Чому написи з пінопласту стали такими популярними? Річ у тім, що їхнє використання дуже зручне та вигідне. По-перше, їхня вага зовсім невелика, тому вони не становлять загрози для людей. Навіть якщо конструкція буде ненадійно закріплена, навряд чи хтось постраждає від цього. По-друге, вартість виготовлення таких букв досить низька, тому що пінопласт коштує мало. Крім того, з цього матеріалу легко вирізати елементи потрібної форми, навіть найбільш оригінальні. До того ж, монтаж таких літер не викликає труднощів. Також треба підкреслити, що під час виготовлення вироби з пінопласту проходять спеціальну обробку, яка захищає їх від впливу вологи та сонячного світла, а значить, від передчасного руйнування.

Хочете замовити виготовлення об`ємних букв? Львів в особі нашої компанії прийде на допомогу у вирішенні цього питання. Завдяки сучасній техніці, якою обладнана наша типографія, майстри можуть виготовити найбільш незвичні вироби з пінопласту. Букви можна пофарбувати в потрібний колір та додатково зробити ефектну підсвітку. Таким чином, ваша рекламна продукція приверне увагу кожного, хто її побачить.
Багаторічний досвід спеціалістів нашої компанії у виготовленні букв з пінопласту дає можливість реалізувати надскладне завдання у найбільш стислі терміни. Ви можете тільки в загальних рисах розповісти нашим майстрам про свої бажання, і досвідчені трудівники втілять слова в реальність. Дизайнери зможуть розробити макет, який вам необхідно лише затвердити. Замовлення буде виготовлене найближчим часом. Звертаючись до нас, ви отримаєте якісний продукт, заплативши невелику суму.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: