Метал

Нанесення зображень на металеві поверхні

У м. Львів друк на металі має великий попит. Це передова технологія, і продукція, виготовлена у такий спосіб, виглядає дуже ефектно. Друк на металі використовується для нанесення тексту та зображень на дипломи, різні таблички, бейджики, почесні грамоти, спортивні нагороди, вивіски та інші вироби. Якщо вам треба замовити таку послугу, звертайтеся в нашу поліграфічну агенцію. Дуже швидко досвідчені співробітники нашої типографії виконають будь-яке замовлення. Ми можемо надрукувати один екземпляр, або випустити великий тираж ідентичних виробів. Завдяки наявності сучасного обладнання, наша друкарня може нанести не тільки чорно-білі, але й кольорові малюнки на метал.

Як друкувати на металі?

Сьогодні існує багато методів перенесення тексту та зображення на металеву поверхню. Особливу увагу хотілося б приділити способу нанесення на метал – гравертон. Львів в особі нашої компанії використовує саме цей сучасний метод в роботі. Щоб виготовити якісну продукцію, в друкарні є персональний комп’ютер, термопрес, лазерний принтер, різак по металу та змінні картриджі з різними кольорами. Спочатку необхідне зображення або текст друкується на папері. Потім аркуш прикладають до металу та застосовують термопрес. Завдяки високій температурі, фарба перезнімається на металеву пластину. Якщо замовнику треба кольорове зображення, тоді майстри декілька раз виконують одну й ту ж процедуру, тільки змінюючи колір тонера.
Технологія нанесення гравертон досить проста, і не потребує великих грошових витрат. Тому замовляючи таку послугу, клієнт не витрачає зайвого. В нашій друкарні приділяється велика увага якісному та швидкому виконанню замовлень. Якщо вам необхідно терміново надрукувати зображення на металі, ми допоможемо вам здійснити задумане. Використовуючи можливості сучасної друкарської галузі, ви зможете виготовити рекламну продукцію для просування свого бізнесу або замовити оригінальні сувеніри для друзів та родичів. Наша типографія з радістю допоможе втілити ваші мрії.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: