Кубаріки

Кубаріки досить простий продукт поліграфії - стопка склеєних по одній грані квадратних листочків, призначений для швидкого запису заміток, нагадувань і іншої інформації.

Але і вони оживають, коли ви замовляєте друк кубриків з логотипом, контактною інформацією або іншою фірмовою символікою. Такий листочок можна віддати будь-якому гостю або клієнту вашої компанії. Він дозволить не забути щось дуже важливе, а, при погляді на запис на листку паперу з вашим логотипом, відразу викличе асоціативний ряд про те, де він його отримав, коли отримав і за яких обставин. А спогади про компанію в потрібний момент це повторні продажі. Тут як ніколи актуальною є приказка: «малий, та молодецький»! Кубаріки, або невеликі блоки для записів, зараз популярні в будь-якому бізнесі. Але для того, щоб дійсно запам`ятатися серед безлічі конкурентів, потрібно знайти оригінальний підхід. Зробіть перший лист кубаріки (блоку для записів) з логотипом максимально яскраво - і шанси на рекламний успіх такої поліграфічної продукції точно зросте!

У друкарні «Прінт Арт» за вашим бажанням виготовлять будь-який тираж кубаріків. У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання, а також офсетний папір високої якості. Значить, ви можете бути впевнені, що продукція вам сподобається.

Переваги кубаріків з яскравою обкладинкою:

Виражений рекламний ефект. З яскравими квітами блок для записів точно помітять - а значить, зайвий раз звернуть увагу і на вашу фірму.

Оригінальність. За допомогою обкладинки для кубаріків (блоків для записів) можна придумати запамятовуючий захід. Наприклад, привітати зі святом або відобразити  для вашої компанії значну дату.

Можливість вручити як презент. Яскрава обкладинка кубаріка (блоку для записів) відмінно підійде для того, щоб вручити таку поліграфічну продукцію своїм клієнтам і партнерам.

Наша друкарня завжди в строк виготовить потрібний тираж блоків для записів.

Кубаріки (блоки для записів) - це спеціальний блоки для записів, вельми популярні серед різних сфер бізнесу. Саме на таких невеликих листочках можна розмістити логотип компанії і її основні контакти. Кубарік стане відмінним презентом для партнерів, а також доповнить рекламний імідж будь-якого офісу.

Якщо вам необхідно виготовити кубаріки (блоків для записів), то ви напевно замислюєтеся про те, яким чином вони потраплять до вас в офіс. Доставка кубаріків (блоків для записів) від друкарні «Прінт Арт» - це найкращий спосіб заощадити свій час і отримати якісну продукцію в потрібні вам терміни!

Якісно виготовлена ​​сучасна поліграфія - це свідчення успішності і високого іміджу будь-якої компанії. Однак часом не так вже й легко вибрати саме ту продукцію, яка була б необхідна багатьом і в той же час коштувала досить економно. Блоки для записів (кубаріки) - це відмінний варіант вирішення такої проблеми.

У друкарні «Прінт Арт» блоки для записів виготовляють з міцного і якісного паперу, з використанням сучасних технологій. Можуть бути різні варіанти нанесення логотипу та контактів вашої компанії.

Чому саме блоки для записів (кубаріки)?

Це зручно і необхідно кожному. Кубарік знадобиться як керівнику, так і пересічному фахівцеві - адже можливість зробити позначки завжди дуже важливо.

Широке охоплення аудиторії. Подарувавши блок для записів (кубарік) своїм партнерам, ви можете бути впевнені, що листочки з логотипом фірми «розлетяться» по їх клієнтам - а значить, про ваші послуги будуть знати багато.

Відмінний рекламний ефект. Записку з позначкою навряд чи швидко викинуть, тому ваші контакти завжди будуть потрапляти на очі.

Крім того, блок для записів (кубарік) можна зробити досить оригінальним - додавши дерев`яну паллету, нанесення ультрафіолетового лаку або ж запам`ятовуючу обкладинку кубаріка.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: