Кепки

Ціни

Нанесення зображень на кепки

Потрібен друк на кепках? Львів, а саме наша типографія, готова виконати замовлення будь-якої складності. Ми можемо виготовити для вас один зразок бейсболки з фірмовим логотипом, або ж підготувати великий тираж однакових виробів. Кепки з зображенням знаку вашої компанії стануть чудовим доповненням до спецодягу працівників, а також інформативним подарунком для партнерів або клієнтів вашого підприємства. Таким чином, ви не тільки виявляєте повагу, але й розповсюджуєте рекламну інформацію про свою діяльність.
Кепки з унікальними зображеннями стануть у нагоді не тільки підприємцям, але й батькам, які виховують синів. Якщо ваша дитина уболіває за футбольну команду або не уявляє свого життя без баскетболу чи іншого виду спорту, порадуйте хлопчика оригінальною кепкою, на якій зображено логотип улюбленої збірної. Такий особливий подарунок буде набагато кращим за будь-які іграшки.

Способи виготовлення продукції

У нашій типографії м. Львів друк кепки може здійснюватися декількома способами. По-перше, використовується шовкографія. Це найбільш популярний метод нанесення зображення на бейсболки. Процес шовкодруку складається з двох етапів. Спочатку майстер наносить фарбу на папір, а потім переносить його на кепку. По-друге, може застосовуватися термотрансфер. В основі цього способу лежить використання високих температур для перезнімання зображення.

Звернувшись по допомогу до нашої друкарні, кожен клієнт отримує чудовий результат. Завдяки індивідуальному підходу до замовника ми можемо задовольнити ваші потреби повністю. Працюючи з клієнтами, ми не використовуємо шаблонів, кожна людина – унікальна, тому й потребує особливого ставлення. Не тільки досвідчені майстри, але й сучасна техніка допомагає нам якнайкраще виконувати ваші замовлення. Завдяки новому обладнанню ми готові надрукувати навіть дуже значний тираж швидко та якісно. Наша професіональна команда не боїться труднощів, а тому може виконати будь-яке, навіть найскладніше завдання терміново.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: