Друк на тканині

Онлайн калькулятор

* - обовя'язково до заповнення

Внутрішній блок

Обкладинка

Друк на текстилі

Завдяки використанню сучасних технологій можна нанести на тканину будь-яке зображення, зробивши виріб унікальним. Для створення неординарної речі може бути використаний різний текстиль: бавовна, шовк, шифон, атлас, сатин та інші матеріали. У місті Львів друк на тканині широко використовується для різних цілей. По-перше, в такий спосіб можна декорувати уніформи співробітників промислового підприємства або персоналу кафе та ресторанів. Нанесення логотипу компанії або влучного слогана виділяє працівників однієї компанії з-поміж інших людей. По-друге, друк на тканині – чудовий метод створення оригінальних подарунків для друзів та родичів. Хочете привітати свого коханого з річницею знайомства? Подаруйте йому футболку, на якій будете зображені ви разом. Такий презент наочно продемонструє ваші почуття, а також дасть зрозуміти партнеру, що до вибору подарунку ви поставились відповідально.

Крім того, друк на тканині знадобиться людям, які хочуть оригінально оформити інтер’єр квартири чи офісу. Використовуючи цю технологію, можна виготовити оригінальні штори, диванне покривало або інші текстильні вироби. Вертаючись до промислових масштабів, слід зазначити, що друк на текстилі стане у нагоді під час виготовлення внутрішньої та зовнішньої реклами.

Де замовити текстильний друк?

Якщо ви також стикнулися з необхідністю друку на тканині, чекаємо на вас в нашій поліграфічній компанії. Кваліфіковані спеціалісти нашого підприємства мають значний досвід в реалізації подібних завдань. Ми вже не один рік працюємо в друкарській галузі, тому знаємо, як саме задовольнити потреби клієнтів. В нашій агенції працюють лише віддані своїй справі люди, які чудово орієнтуються в сфері своїй діяльності. Працівники нашої компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, тому що живо цікавляться всіма новинками в поліграфічній сфері. Звертаючись до нас по допомогу, ви можете бути впевнені, що отримаєте найбільш якісний та сучасний продукт, заплативши за нього невеликі гроші.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: