Календарики кишенькові

Кишенькові календарі для вас

Хочете вивести свій бізнес на новий, більш високий рівень? Замовляйте друк кишенькових календариків. Львів, а саме наша друкарня, готова виконати замовлення будь-якого обсягу на таку продукцію. Ні для кого не секрет, що споживачі у більшості випадків просто викидають рекламну продукцію у смітник, навіть не знайомлячись з її змістом. Але якщо цей невеликий шматочок картону буде містити корисну інформацію, наприклад, календар на поточний рік, людина його точно залишить при собі. Таким чином, використовуючи календар щодня, споживачі будуть звертати увагу на вашу компанію. І коли прийде час скористатися послугами, що надає ваше підприємство, або придбати товари, люди відразу ж згадають про вас.

Крім того, що кишенькові календарі є відмінним рекламним засобом, таку поліграфічну продукцію можна використовувати для підняття престижу власного бізнесу в очах персоналу. Наявність календариків з логотипом компанії зміцнить корпоративний дух, дасть вашим підлеглим впевненість у стабільності підприємства, на якому вони працюють.

Замовлення календарів

У нашій друкарні виготовляються будь-які обсяги тиражів. Якщо ви хочете замовити один екземпляр, ми з радістю виконаємо таке завдання. Якщо ж вам необхідна велика партія, тоді теж звертайтеся до нас. У нас ви також можете оформити термінове замовлення, так би мовити, «на вчора». Ми можемо надрукувати замовлення, використовуючи макет клієнта або ж запропонувати власне рішення поставленого завдання. Досвідчені дизайнери в найкоротший термін підготують для вас кілька варіантів календаря, а ви виберете найбільш вдалий. Якщо ви замовляєте корпоративні календарики, то фахівці для їхнього виготовлення використовують саме ті кольори та зображення, які стосуються вашої компанії. Чим більше буде замовлення, тим вигідніше воно вам обійдеться. Взагалі, наша друкарня пропонує дуже вигідні умови співпраці для клієнтів. Ми не завищуємо ціни, оскільки хочемо, щоб споживачі зверталися саме до нас. Будьте впевнені, що наша спільна діяльність буде взаємовигідною та приємною.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: