Горнята

Ціни

Нанесення зображення на кружки

У пошуках подарунків для рідних та друзів люди проводять не одну годину. Хочеться підібрати щось незвичайне, річ, яка принесе радість та задоволення імениннику. Таким подарунком можуть стати кружки з незвичним зображенням. У м. Львів друк на горнятах робить наша типографія. Ми можемо нанести на кружку будь-яке зображення, напис або фото. Такий ексклюзивний сувенір неодмінно сподобається вашому товаришу. Крім того, чашки з логотипами вашої компанії можуть стати чудовим подарунком для партнерів або заохочувальним призом кращому співробітнику.Вартість одного горнятка від 150 гривень.
Щоб замовити у місті Львів друк на кружках, необхідно принести в нашу типографію малюнок, який ви хотіли б бачити на ємності. Зображення має бути у цифровому вигляді . Якщо у вас немає часу приходити до нас в офіс, тоді можна переслати файл з малюнком на електронну пошту. У разі, якщо ви не можете підібрати вдале зображення, наші дизайнери запропонують своє вирішення завдання.

Як відбувається друк на горнятках?

Наші майстри використовують декілька методів нанесення зображення на кераміку. По-перше, можна скористатися термопереносом. Перевагою цього способу є його економічність. Ви витратите зовсім небагато грошей, а отримаєте чудовий результат. Недолік такого нанесення – нестійкість зображення. Щоб надовго зберегти кружку в первинному вигляді, необхідно дуже обережно її мити, не терти ганчіркою поверхню. .
У місті Львів друк на горнятках високої якості можна замовити в нашій агенції. Ми маємо для виконання такої роботи все необхідне. В штаті друкарні працюють висококваліфіковані співробітники, які відмінно орієнтуються в своїй професійній галузі. Наша типографія обладнана найсучаснішою технікою, за допомогою якої можна виконувати будь-які, навіть найбільш складні поліграфічні завдання. Звертаючись до нас, ви приймаєте правильне рішення.  Друк на горнятках Львів.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: