Етикетки

Виготовлення та друк етикеток у Львові

Щодня нами відвідуються безліч магазинів і здійснюються покупки потрібних товарів або продуктів. Всю основну інформацію про продукт ми зчитуємо з етикетки. На етикетці нас цікавить не тільки надрукований супровідний текст, а й загальне оформлення. При яскравому, правильно оформленому загальному форматі етикетки, ми часом зчитуємо більше інформації, ніж при читанні супровідного тексту.
Коли над оформленням етикетки працюють кваліфіковані дизайнери, така етикетка стане привабливим обличчям вашого товару і його інформаційним носієм, що, безумовно, сприятиме успішному просуванню товару на ринку.
На сьогоднішній день етикетка одна з найпоширеніших і затребуваних елементів в пакувальній продукції. Вона має масштабне коло застосування, починаючи з упаковки для харчових продуктів, косметики і закінчуючи товарами самих різних сфер і видів. Її можна використовувати для зовнішнього і внутрішнього наклеювання.
Матеріали, які використовують у виготовленні - це різні види паперу, а саме: вологостійкий, невологостійкий, папір литого мелованія, металізований папір, самоклеючий папір. Всі матеріали, використовувані при виробництві етикеткової продукції, є високоякісною сировиною європейського стандарту.
При виготовленні етикеток для лікеро-горілчаної та кондитерської продукції, як правило, використовується додаткове тиснення кольоровою фольгою, конгрева, додавання додаткових друкарських фарб (бронза або срібло), фігурної висічки. Ми маємо в своєму розпорядженні більше 30 видів ножів для фігурної висічки, які можуть бути використані при виготовленні етикеткової продукції.
Виготовлення етикеток ціна за одиницю яких невелика, найважливіший момент для виробників. При замовленні великої кількості різних видів етикеток у нас є можливість об`єднати ці етикетки в один тираж, що істотно знизить вартість за одиницю продукції.
Друкарня у Львові «Прінт Арт» розробить етикетку з сучасним, привабливим дизайном, з нанесенням усіх необхідних фірмових знаків і текстів, що виділить вашу продукцію в масі сучасного ринку і неодмінно вплине на просування даної продукції.
Наша компанія виготовить етикетку будь-якої форми, розміру, потрібного виду за низькими цінами, за рахунок технології офсетного друку, яка ідеально підходить для виготовлення великих тиражів. Друкарня «Прінт Арт» надасть свої послуги з виготовлення етикеток у Львові, включаючи весь цикл виробництва: від розробки дизайну, друку, післядрукарської обробки, упаковки до доставки товару на склад виробника.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: