CD-диски

Друк на поверхні дисків

DVD та CD-диски сьогодні є одним з найкращих носіїв для збереження потрібної інформації. Люди зберігають на дисках важливі текстові дані, фотографії, відео, комп’ютерні програми та ін. Але у великій кількості дисків легко заплутатися, тому що на вигляд вони практично однакові. Звісно, можна підписувати носії спеціальними маркерами, щоб знати, що саме на них записане, але краще замовити друк на дисках. Львів в особі нашої компанії готовий виконати таке замовлення в найбільш стислі терміни.

Друк на DVD та CD-дисках може знадобитися у різних випадках. По-перше, така послуга користується популярністю серед пересічних громадян. Щоб залишити в пам’яті важливі моменти (весілля, ювілей, народження дитини, випускний), люди часто знімають подію на відео та потім записують її на диск. Щоб не загубити DVD серед інших інформаційних носіїв, замовляйте нанесення оригінального зображення на поверхню диску. По-друге, незвичні диски стануть у нагоді під час проведення масових заходів. Якщо ви організовуєте важливий захід, під час якого будуть виступати доповідачі з корисною інформацією, то буде дуже доречним запис всіх презентацій на один диск. Так, повернувшись з конференції, гості зможуть ще раз вивчити доповіді тих, хто виступав. Друк на дисках Львів.

Сучасні способи друку

Друкарська галузь постійно розвивається, з’являються нові методи нанесення зображення та текстів на диски. Сьогодні одними з найбільш розповсюджених способів виконання цього завдання є:
• офсетний (використовується для виконання великих замовлень, від 1000 примірників);
• трафаретний друк або шовкографія (зручний для виготовлення тиражів середнього об’єму);
• струменевий (найбільш якісний та швидкий метод).
Всі вказані способи широко використовуються працівниками нашої типографії. Також варто підкреслити, що в нашій типографії ви зможете замовити друк паперових вкладок в диски. Особливо це актуально, якщо на DVD-носіях зберігаються аудіотреки. Маючи список записів, легше відшукати потрібний. Звертайтесь в нашу поліграфічну агенцію, і ми виконаємо всі ваші мрії.

 

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: