Блокноти

Онлайн калькулятор

* - обовя'язково до заповнення

Верхня обкладинка

Нижня обкладинка

Внутрішній блок

Друк та виготовлення блокнотів

Сучасна друкарня Прінт Арт, розташована у Львові, готова запропонувати популярну послугу - друк блокнотів. Колектив нашої фірми вже кілька років поспіль невпинно доводить свою майстерність. Ми надаємо такі послуги, як:
• друк блокнотів;
• буклетів;
• рекламних флаєрів;
• оригінальних календарів;
• а також візиток.
Завдяки наявності сучасного обладнання, ми можемо гарантувати своєчасне виконання роботи. Для нас головне - турбота про клієнта і задоволення його бажань. Саме з цього ціна на друк блокнотів Вас однозначно порадує. Доступна цінова політика і відмінна якість друку - ці риси відрізняю нас від інших друкарень Львова.


Блокноти з логотипом


По суті, блокнот - це рекламна продукція, яка має примітивну будову і складається з паперових листів і обкладинки. Вони широко застосовуються у всіх сферах життєдіяльності людини. Їх основне призначення - ведення важливих записів. У блокноті Ви з легкістю зможете записати важливі думки або пов`язані певні нотатки. З кожним днем популярність використання блокнотів в якості реклами росте. Підприємці, банки та інші організації вміло поширюють їх на всіляких виставках, переговорах, семінарах, курсах або конференціях. Блокнот - це доступний сувенір, який виконує рекламну функцію. Для того, щоб дізнатися скільки коштує надрукувати блокнот у Львові, зв`яжіться з нашим консультантом по номеру телефону який указаний на нашому сайті.
Блокноти можуть відрізнятися не тільки за формою і кольором, але і кількістю сторінок, а так само за способом їх з`єднання. Найбільш затребуваний блокнот - це блокнот на пружині. Найчастіше матеріалом для пружини служить метал або пластик. Виготовлення таких блокнотів відрізняється простотою. Ви вирішили замовити такий блокнот? Сміливо розраховуйте отримати своє замовлення в найкоротші терміни.

Блокноти на замовлення, варіанти виконання

Високим попитом в останні роки у Львові користуються блокноти з клейовою основою. За бажанням клієнта на кожній сторінці блокнота можна відобразити логотип, адреса компанії або контактні телефони. Обкладинка при цьому може бути як чорно-білим так і повнокольоровим. Наявність стильних блокнотів з логотипом Вашої фірми підкреслить її статус. Такий блокнот точно не буде покинутий в дальній ящик, а гарантовано буде перебувати вдома або в офісі. І при необхідності Ваших послуг потенційний клієнт з легкістю зможе зв`язатися з Вашою компанією. Принт на футболках.
Друкарня "Прінт Арт" готова запропонувати блокноти з обкладинкою з крейдованого паперу. Класичний паперовий блок містить в собі 50 аркушів. Високим попитом користуються вироби форматом А3, А4 і А5.
На останньому етапі виробництва зазвичай наноситься матове або глянсове покриття у вигляді ламінації або тиснення логотипу.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: