Бланки

Фірмові бланки для вашого бізнесу

Статус будь-якої компанії залежить від різних деталей. Далеко не останню роль відіграють фірмові бланки, які використовуються на підприємстві. Стильний бланк вказує на солідність компанії, а також опосередковано гарантує, що співпраця з таким підприємством буде надійною, плідною та вигідною. Крім того, замовляючи фірмові бланки, ви отримуєте додатковий носій, за допомогою якого можна розповсюджувати інформацію про ваше підприємство. На паперовому листі можуть бути вказані різні реквізити: насамперед, назва компанії, контактні телефони, електронна адреса, розташування офісу, логотип і тому подібне. Використовуючи фірмові бланки для ділового листування, наказів, розпоряджень або других офіційних документів, ви підкреслюєте високе положення своєї організації, серйозне відношення до справи. Якщо ваше підприємство розташоване в м. Львів, друк бланків ви можете замовити в нашій агенції. Ми готові надрукувати для вас тираж будь-якого об’єму. Чим більше буде замовлення, тим доступнішим для вас стане вартість одного бланку.

Способи друку

Для клієнтів, які потребують невелику кількість фірмових бланків, ми радимо замовляти цифровий друк продукції. Трохи більша вартість такого методу виготовлення продукції повністю компенсується високою якістю кінцевого продукту. Якщо ж вам необхідний великий тираж, то краще обрати офсетний друк. Бланки, виготовлені з використанням такого способу, також виглядають та експлуатуються чудово, до того ж для замовника буде більш вигідним саме такий варіант.

Розробка унікального дизайну

Ми можемо виготовити фірмові бланки згідно з вашим проектом, або самостійно підготувати дизайн поліграфії. Наші досвідчені співробітники запропонують вам декілька варіантів реалізації поставленого завдання, і у вас буде змога обрати найбільш прийнятний варіант. Ви зможете замовити в нашому салоні бланки офіційних листів, формуляри для актів, наказів, протоколів, бланки для надання звітності й таке інше. Звернувшись по допомогу в нашу агенцію, ви отримаєте якісну поліграфічну продукцію за доступною ціною.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: