Бейджі

Виготовлення бейджиків на замовлення

Сьогодні бейджики широко використовуються в різних сферах діяльності людини. Ця невеличка картка дозволяє в найкоротший строк дізнатися певну інформацію щодо її власника: ім’я, прізвище, місце роботи, псевдонім або інші дані (все залежить від ситуації, в якій використовується бейдж).

Сфери застосування бейджів

Бейджики – дуже зручна річ у випадках, коли в одному місті збираються малознайомі або зовсім чужі люди. Наприклад, ви організовуєте конференцію, семінар або інший масштабний захід, на якому збираються представники з різних компаній. Як людям звертатися та ідентифікувати один одного? В такому разі на допомогу приходять бейджики. Львів, а саме наша фірма, виготовляє будь-яку друковану продукцію високої якості.
У великих компаніях не так просто запам’ятати імена та посади кожного співробітника, особливо, коли штат налічує більше декількох сотень осіб. Щоб вийти з цієї непростої ситуації, відповідальні керівники замовляють друк бейджів. Львів – розвинене місто, в якому функціонує багато різноманітних підприємств. Не дивно, що така поліграфічна продукція має попит серед підприємців.
Чим ще славиться місто Лева? Звичайно ж, затишними кав’ярнями, в яких працюють чудові офіціанти. Щоб відвідувачам було зручніше спілкуватися з персоналом, потрібно знати, як саме звертатися до людини, яка тебе обслуговує. В цьому випадку стануть в нагоді бейджики. Львів – гостинне місто, куди хочеться повертатися знову й знову. Підтримувати це бажання допоможуть бейджі, виготовлені професійними майстрами.

Широкий вибір продукції

Звернувшись в нашу агенцію, ви зможете замовити бейджики різних видів: паперові, металеві, гравертон, пластикові, акрилові та будь-які інші. Досвідчені робітники підприємства відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків, тому вам не варто турбуватися щодо якості бейджів. Крім того, під час виробництва нами використовуються лише сучасні технології та нове обладнання. Продукція нашої компанії прослужить вам не один рік, не втрачаючи свого первинного вигляду.При замовленні 1 шт-вартість 150  грн.

© Printart - виробничо поліграфічна компанія | Створення сайту - WebLux

Twój numer telefonu: